» Інформація » Сьогодні працівникам культури району відрекомендували нового керівника

Сьогодні працівникам культури району відрекомендували нового керівника

Автор: admin2 от 10-05-2016, 14:23
 (голосів: 0)

Сьогодні працівникам культури району відрекомендували нового керівникаНарада з працівниками Народних домів та бібліотек району розпочалася з урочистої частини. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко відрекомендував присутнім новопризначеного керівника відділу культури і туризму РДА Надію Козар (працювала у відділі головним спеціалістом з питань туризму) та побажав їй разом з колективом плідної й успішної праці. Водночас Володимир Шутко подякував попередньому керівникові Осипу Марущаку, який звільнився у зв'язку з виходом на пенсію, за продуктивну роботу на ниві розвитку культури району. Квіти від працівників Осипові Марущаку та Надії Козар вручила головний спеціаліст відділу культури і туризму Леся Хом'як.

Осип Марущак звернувся до своїх колег зі словами вдячності за розуміння, спільну творчу працю. Особливо він подякував за самовіддану роботу директорові районного Народного дому Іванові Сеху. В напутньому слові молодому керівникові відділу О. Марущак побажав йти з відкритим серцем до людей та вести їх за собою. ВІн сказав, що залишається працювати у цьому колективі та допомагатиме, чим зможе, п.Надії та своїм колегам. Зал аплодував екс-керівникові стоячи.

Надія Козар запевнила присутніх, що всі попередні традиції та здобутки надалі будуть підтримуватися та розвиватися, а нові ініціативи для пожвавлення культурного життя на селі — всіляко заохочуватися, в тому числі, за сприяння департаменту культури облдержадміністрації. Вона також наголосила, що знає про проблеми, які існують в сільських закладах культури, та намагатиметься спільно з колективом, керівництвом району за змогою їх вирішувати. Серед найголовніших завдань у цьому році Надія Козар виокремила підготовку до гідного відзначення 160-х роковин від дня народження Івана Франка.

Заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник зауважив, що, як кажуть у народі, від того, що збудували піч, в хаті тепліше не стане. Потрібно розпалювати вогонь. Це стосується і галузі культури - кожен Народний дім буде повноцінно жити тоді, коли у ньому горітиме вогонь творчості, коли до нього горнутимуться сільські жителі, особливо, молодь.

 

Сьогодні працівникам культури району відрекомендували нового керівника

 

Сьогодні працівникам культури району відрекомендували нового керівника

 

Сьогодні працівникам культури району відрекомендували нового керівника

 

Сьогодні працівникам культури району відрекомендували нового керівникаШановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua