» Інформація » Відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Автор: admin2 от 17-05-2016, 15:16
 (голосів: 0)

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населенняВідповідно до затвердженого графіку сьогодні знову засідала робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Було заслухано керівників та бухгалтерів кількох підприємств району, де за підсумками попередніх місяців середній розмір заробітної плати працівників нижчий від мінімального. Відбулася виважена розмова щодо реальних можливостей підприємств для підвищення оплати праці. Заступник начальника ОДПІ Олег Демко, інші члени робочої групи провели роз'яснення вимог чинного законодавства щодо виплати заробітної плати та зайнятості населення. Юридичним та фізичним особам рекомендовано переглянути розмір заробітної плати, яка виплачується найманим працівникам, та не допускати виплати зарплати нижче встановленого законодавчого рівня.

Керівники та головні бухгалтери підприємств, які були запрошені на засідання, надали відповідні пояснення та пообіцяли в найкоротші терміни виправити ситуацію.

Заступник голови РДА Іван Мізерник, який головував на засіданні, зазначив, що оплата праці в мінімальних обсягах — це не лише порушення законодавства, а й приниження людської гідності та позбавлення працівників у майбутньому належної пенсії.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua