» Інформація » Про дороги, тарифи за комунальні послуги, екологічну Програму йшлося на сесії районної ради

Про дороги, тарифи за комунальні послуги, екологічну Програму йшлося на сесії районної ради

Автор: admin1 от 31-05-2016, 14:18
 (голосів: 0)

Про дороги, тарифи за комунальні послуги, екологічну Програму йшлося на сесії районної радиСьогодні, 31 травня, продовжила свою роботу VI сесія Дрогобицької районної ради. Провів її голова районної ради Михайло Сікора.

Депутати заслухали представника Служби автомобільних доріг у Львівській області Олександра Кобрина, який доповів про стан утримання автомобільних доріг та мостів у Дрогобицькому районі. На капітальний та поточний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення Дрогобицького району з обласного бюджету передбачено 24 млн. 100 тис. грн., з них на дорогу Дрогобич - Комарно – 17 млн. грн., Дрогобич -Довголука – 3 млн. 100 тис. грн., Новошичі - Ріпчиці – 4 млн. грн. та ще 5 млн. грн., а саме на дороги Меденичі - Летня – 3 млн. 100 тис. грн., Вороблевичі - Рихтичі – 200 тис. грн., Дрогобич - Довголука – 200 тис.грн., Новошичі - Ріпчиці – 500 тис. грн., Нове Село - Болехівці – 800 тис. грн., Нижанковичі – Стрий - Нижні Гаї – 200 тис. грн.

Про дороги, тарифи за комунальні послуги, екологічну Програму йшлося на сесії районної радиДепутати зазначили, що значна частина доріг в Дрогобицькому районі та окремі мости перебувають у незадовільному та аварійному стані. Службі автомобільних доріг у Львівській області та ДП «Львівський облавтодор» з метою обмеження навантаження на дорожнє полотно та недопущення його руйнування доручено вжити необхідних заходів, в тому числі встановити відповідні дорожні знаки, щодо обмеження руху великовагових транспортних засобів в денний час.

Також районні обранці затвердили районну Програму  забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Дрогобицькому районі на 2016-2018 роки., Програму охорони, захисту та відтворення лісів на території  Дрогобицького  району на  2016-2020 роки, організаційні  заходи щодо підготовки до святкування 160-ої річниці від дня народження І.Франка., прийняли звернення до Верховної  Ради України та Кабінету Міністрів   України щодо зменшення тарифів за комунальні послуги та разом сільськими та селищними головами обговорили питання децентралізації й проекту перспективного плану району.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua