» Інформація » Віктор Попов нагадав посадовим особам місцевих рад про відповідальність за ведення військового обліку

Віктор Попов нагадав посадовим особам місцевих рад про відповідальність за ведення військового обліку

Автор: admin2 от 7-06-2016, 11:31
 (голосів: 0)

Віктор Попов нагадав посадовим особам місцевих рад про відповідальність за ведення військового облікуСьогодні в райдержадміністрації відбулася нарада-семінар із сільськими, селищними головами та секретарями місцевих рад з питань військового обліку.

Військовий комісар Віктор Попов, який провів нараду, наголосив, що відновлення та налагодження військового обліку є надзвичайно важливою складовою в системі оборони держави, яка вже два роки фактично перебуває в стані війни. Віктор Попов перелічив сільські, селищні ради, які належним чином ведуть цю роботу, а також назвав тих, хто поки що до кінця не усвідомив всієї серйозності ситуації та своєї відповідальності як посадової особи. Він наголосив, що перевірки стану військового обліку на місцях проводить як військкомат, так і обласна комісія. “Тому,- попередив В. Попов,- хай не ображаються ті, хто потрапить під гарячу руку і буде покараний.” (Мінімальний штраф, який має право накласти військовий комісар, складає 510 грн.)

Навчання щодо ведення військового обліку, правильності оформлення документації провів працівник військкомату майор Ігор Мицавка.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua