» Інформація » Екологи провели конкурс малюнку "Природа не має кордонів"

Екологи провели конкурс малюнку "Природа не має кордонів"

Автор: admin2 от 7-06-2016, 15:43
 (голосів: 0)

Екологи провели конкурс малюнку "Природа не має кордонів"З ініціативи департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації природоохоронними установами Львівщини проведено конкурс малюнку "Природа не має кордонів".

Зокрема, представниками Національного природного парку "Північне Поділля" проведено конкурс для вихованців Бродівського та Золочівського районних центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів та Підкамінської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступеня для дітей із зниженим слухом. На розгляд конкурсної комісії було представлено багато дитячих малюнків, кожен з яких вражав своєю красою.

Яворівським національним природним парком проведено конкурс серед шкільної молоді Яворівщини. На адресу парку надійшли десятки малюнків. На особливу увагу заслуговували роботи учнів Віжомлянського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ" (учитель М. Бучко) та учнів Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка (учителі Л. Ганзюк, Г. Чепак). Тема цьогорічного конкурсу близька дітям Яворівського краю, адже вони проживають у природному регіоні Розточчя, яке є своєрідним "зеленим мостом", що об’єднує дві країни – Україну та Польщу.

"Конкурс "Природа не має кордонів" проведено з метою формування творчих здібностей та бережного ставлення до природи рідного краю у підростаючого покоління", – говорить директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник.

Виставку дитячих робіт буде розміщено в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua