» Інформація » Вчора голова райдержадміністрації провів зустріч з мешканцями Довгого Гірського

Вчора голова райдержадміністрації провів зустріч з мешканцями Довгого Гірського

Автор: admin2 от 20-07-2016, 12:33
 (голосів: 1)

Вчора голова райдержадміністрації провів зустріч з мешканцями Довгого ГірськогоВідповідно до графіку виїздів у населені пункти району 19 липня голова райдержадміністрації Володимир Шутко відвідав одне з найвіддаленіших сіл району Довге Гірське. Зустріч з мешканцями відбулася у приміщенні сільської ради. Учасники зустрічі інформували очільника району про проблеми села, які їх турбують. Йшлося про необхідність поточного ремонту ділянки дороги від с.Рибник до Довжанської школи, про ремонт пішохідної кладки через р.Стрий. Говорилося також про потребу розчистки ділянки русла р.Стрий в межах села, заміну електроопор, оптимізацію навчальних закладів.

Сільський голова Ярослав Тупичак інформував голову райдержадміністрації про робочі питання, пов'язані з реалізацією на території сільської ради інвестиційного проекту будівництва малої гідроелектростанції на р.Стрий. Він повідомив, що сільська влада має пропозиції для інвестора щодо вирішення низки проблем села, зокрема, що стосується будівництва автомобільного моста через р.Стрий.

Цього ж дня Володимир Шутко побував у місцевій школі та Народному домі. Тут обговорювалися питання встановлення опалення у шкільному спортзалі та про нагальну необхідність завершення ремонту Народного дому.

За результатами візиту у Довге Гірське голова райдержадміністрації дав доручення відповідним службам для сприяння у вирішенні проблемних питань села. Володимир Шутко також дав завдання місцевій владі невідкладно покосити придорожні смуги та території, де поширюється борщівник.

У робочій поїздці очільника району супроводжували начальник фінансового управління РДА Віталій Перхун, начальник районного управління Держгеокадастру Любомир Бреньо, начальник відділу культури РДА Надія Козар.

 

Довідково:

Львівська облдержадміністрація надала дозвіл ТОВ “Балфорд Україна” на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва гідроелектростанції на річці Стрий поблизу села Довге (Дрогобицький район). Орієнтовна площа ділянки 1 га. Проект почали розробляти п’ять років тому. У 2011 році ТОВ “Балфорд Україна” замовило комплекс топографо-геодезичних робіт щодо обстеження потенційної зони затоплення р. Стрий. Пізніше фірма викупила у Фонду державного майна об’єкти незавершеного будівництва ГЕС. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua