Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Триває проект «Дозволь собі бути!»

Автор: admin2 от 17-06-2021, 15:14

Триває пілотний проєкт з кар’єрного консультування та психологічної підтримки жінок, котрі перебувають на обліку у ЦЗ/Філіях Львівської області «Дозволь собі бути». Клієнтки Дрогобицького МРЦЗ отримують послуги з кар’єрного консультування та виконуючи домашні завдання аналізують свій потенціал та можливості працевлаштування. А 16 червня змогли прослухати цікавий вебінар «Шлях у 10 тисяч кроків починається з першого» на якому отримали знання про можливі ідеї для бізнесу, що таке домашній бізнес, ознайомились з безкоштовними освітніми онлайн-платформами, що містять інформацію щодо підприємницької діяльності...

Зустріч з роботодавцем

Автор: admin2 от 17-06-2021, 15:13

Задля налагодження ефективної співпраці служби зайнятості з роботодавцем 16.06.2021 фахівець відділу взаємодії з роботодавцями О.Петренків  відвідала «Дитячий будинок «Оранта» , що знаходиться у власності міської ради .

Під час робочої зустрічі фахівець служби зайнятості ознайомила директора установи Дацюк Оксану Дмитрівну  з переліком послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям, а також зі станом та основними тенденціями на ринку праці...

Міні-ярмарок вакансій

Автор: admin2 от 8-06-2021, 17:24

Міні-ярмарок вакансійСьогодні в Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості 8 осіб взяли участь у міні- ярмарці вакансій з Дрогобицькою виправною колонією № 40, для укомплектування вакансії «інспектор (пенітенціарна система)». Під час зустрічі безробітних ознайомили з умовами та рівнем оплати праці, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники, а також присутні отримали вичерпні відповіді щодо даної посади. Осіб, котрих зацікавила дана вакансія, запрошено особисто ознайомитись з умовами праці безпосередньо на підприємстві для подальшого працевлаштування.

Міні-ярмарок в центрі зайнятості

Автор: admin2 от 4-06-2021, 09:42

Міні-ярмарок в центрі зайнятостіВ Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок для укомплектування вакансії підсобний робітник ПП «Бі Вуд».

Під час зустрічі роботодавець ознайомив шукачів роботи із умовами та рівнем оплати праці, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники. Зацікавлені особи отримали відповіді на запитання...

Навчання за професією «Оператор котельні»

Автор: admin2 от 26-05-2021, 16:47

Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості інформує, що на базі Львівського ЦПТО заплановано навчання за професією «Оператор котельні». Термін навчання: з 02.06.2021р. по 17.09.2021р. та з 16.06.2021р. по 04.10.2021р. Вимоги до освіти - повна загальна середня, документ про освіту.

Оператор котельні забезпечує безпечну і безаварійну експлуатацію обладнання котельні, в тому числі парових та водогрійних котлів, що працюють на газоподібному і рідкому паливі, трубопроводів котельні, обладнання водопідготовки, допоміжного обладнання...

Як студенту знайти роботу: покрокова інструкція

Автор: admin2 от 19-05-2021, 12:16

Як студенту знайти роботу: покрокова інструкціяПід час навчання у студента є багато способів заробити, наприклад, роздавати листівки чи розвозити піцу. Але замість того, щоб займатися підробітками, варто подбати про професійний розвиток, не чекаючи закінчення ВНЗ.

Зробити перші кроки на цьому шляху допоможуть рекомендації, складені Work.ua разом із компанією «Філіп Морріс Україна», яка щорічно організовує для студентів та випускників вишів кар’єрну програму INKOMPASS.

У тому, щоб почати кар’єру на старших курсах, є свої переваги. Так студент може отримати досвід, завести корисні знайомства і зрозуміти нарешті, як теорія застосовується на практиці...

Навчання за професією «Продавець продовольчих товарів»

Автор: admin2 от 11-05-2021, 11:31

Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості інформує, що на базі Львівського ЦПТО заплановано навчання за професією «продавець продовольчих товарів». Термін навчання з 13.05.2021р. по 12.10.2021р. Вимоги до освіти - повна загальна середня, документ про освіту.

Характеристика професії:

Продавець продовольчих товарів організовує торгівлю, здійснює розрахунки з покупцями, дає пояснення і поради щодо споживацьких властивостей товару...

Вебінар «Підготовка до співбесіди з роботодавцем у режимі Skype»

Автор: admin2 от 21-04-2021, 09:28

У Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості дистанційно відбувся вебінар на тему: «Підготовка до співбесіди з роботодавцем у режимі Skype». Мета он-лайн заходу: оволодіння навичками підготовки до онлайн-співбесіди та прийомами самопрезентації. На вебінарі розглядались такі питання як структура співбесіди та етапи підготовки до онлайн-співбесіди, питання, які необхідно оговорити з роботодавцем, типові помилки при проходженні такої бесіди, переваги та недоліки співбесіди у режимі Skype.

АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ

Автор: admin2 от 20-04-2021, 14:36

АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇЯкщо Ви в пошуку роботи – ця інформація саме для Вас!

  • водій навантажувача – 10 000 грн. (навантажувач з маніпулятором: завантаження та перевезення будівельних матеріалів та виробів по території підприємства, транспортування між складами; перевіряти технічний стан автомобіля, усувати несправності, що виникають у процесі роботи, досвід роботи на Львівському автонавантажувачі);..

До Фонду довелось повернути 98 тисяч 100 грн. Про відповідальність офіційно зареєстрованих безробітних за порушення законодавства "Про зайнятість населення"

Автор: admin2 от 20-04-2021, 14:32

Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості наголошує, що особи зареєстровані в установленому порядку як безробітні не мають права займатись діяльністю, пов’язаною з одержанням доходу безпосередньо від цієї діяльності, бути зареєстрованими як фізична особа-підприємець чи мати укладені договори цивільно-правового характеру.

Незважаючи на численні попередження та розяснення Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості упродовж першого півріччя 2021р. щодо 6 осіб з числа безробітних виявлено обставини, що впливали їм на виплату допомоги по безробіттю...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua