» Інформація » Центр зайнятості » У центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій

У центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій

Автор: admin2 от 28-02-2017, 10:29
 (голосів: 0)

У центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій24 лютого у приміщенні Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій, на якому були представлені вакансії «токар», «знімач-укладальник заготовок, маси та готових виробів», «електрик», «бухгалтер».

В заході взяли участь заступник директора Дрогобицького МРЦЗ Галина Петречко, начальник відділу організації працевлаштування населення Світлана Чумаченко та представники ТзОВ «Солонсько», ТзОВ «Надрагідробурмаш», ТзОВ ВОК «Вернигора» та підприємець Семен Кіхтяк. Роботодавці презентували свої підприємства, розказали історію створення організації, чисельність працюючих, чим займається кожне із них, про умови праці, детальніше зупинились на кожній із запропонованих вакансій.

Ярмарок вакансій відвідало 24 особи, зацікавлені у своєму працевлаштуванні, серед яких безробітні, зареєстровані в центрі зайнятості, учасники АТО і 4 особи запрошені рекрутерами за поданими ними резюме. У ході розмови виникали запитання щодо вимог, конкретних обов’язків до тої чи іншої вакансії. Зацікавленим особам було запропоновано відвідати ПОУ, де можна безпосередньо на робочому місці з’ясувати всі питання щодо працевлаштування.

В результаті 3 особи узгодили дату та час відвідування ТзОВ «Солонсько». 4 бухгалтерам було рекомендовано звернутись у ТзОВ «Надрагідробурмаш» та ТзОВ ВОК «Вернигора» для подальшої співбесіди. Безробітній Марії Мельник видано скерування на працевлаштування до ФОП Кіхтяк С.Я. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua