» Інформація » Центр зайнятості » Семінар з орієнтації на службу у ЗСУ

Семінар з орієнтації на службу у ЗСУ

Автор: admin2 от 17-11-2017, 09:26

Семінар з орієнтації на службу у ЗСУУ Дрогобицькій міськрайонній філії ЛОЦЗ 16 листопада в рамках Тижневика «Під одним дахом» пройшов семінар для безробітних, у т.ч. учасників АТО, з орієнтації на службу у збройних силах України. На захід були запрошені представники військового формування Національної гвардії України (НГУ), яке знаходиться у м.Львові. Старший офіцер Західного відділення комплектування іміджеві-видавничого центру НГУ Олександр Дейнека ознайомив учасників заходу з умовами прийняття на військову службу за контрактом до лав Національної гвардії України, розповів, як проходить відбір кандидатів на службу за контрактом; який рівень фізичної підготовки повинен мати кандидат; які переваги має служба у Нацгвардії у порівнянні з цивільним працевлаштуванням; які строки військової служби за контрактом для осіб рядового, сержантського і офіцерського складу, які військові спеціальності потрібні сьогодні у Нацгвардії; як вирішується питання із проживанням для військовослужбовців-контрактників, які не мають власного житла, або проживають в іншому населеному пункті; та  куди можна звертатися тому, хто бажає вступити на службу за контрактом. Слухачі мали змогу отримати відповіді на запитання та зясувати для себе чи підходить їм така праця. Зацікавлені особи вирішили безпосередньо звернутись до НГУ для можливості укладання контракту.

Іванна Кушнір – заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Дрогобицької міськрайонної філії ЛОЦЗ