» Інформація » Центр зайнятості » Підприємцям розповіли про проект "Рука допомоги"

Підприємцям розповіли про проект "Рука допомоги"

Автор: admin2 от 27-04-2018, 15:09

Підприємцям розповіли про проект "Рука допомоги"Сьогодні у приміщені Дрогобицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області відбувся семінар для платників податків, які перебувають на обліку в Дрогобицькій ОДПІ, на тему: «Стан реалізації Пілотного проекту із залученням до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб та суб'єктів господарювання. Нове у 2018 році. Актуальні питання: оподаткування”.

Семінар проходив за участю керівників та представників управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Дрогобицької міськрайонної філії Львівського обласного центру зайнятості, Стебницького міського центру зайнятості, Трускавецького міського центру зайнятості, Дрогобицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області та суб'єктів господарювання.

Було обговорено низку проблемних питань реалізації Пілотного проекту в район, порядок надання фінансової допомоги суб'єктам господарювання в рамках реалізації пілотного проекту «Рука допомоги»

Наголошено, що на виконання постанови Кабінету Міністра України від 2 грудня 2015 року № 1154 із змінами, внесеними згідно з Постановами Кабінету Міністрів № 816 від 16.11.2016 року та № 40 від 31.01.2018 року для забезпечення роботою учасників пілотного проекту, зокрема шляхом створення для них нових робочихПідприємцям розповіли про проект "Рука допомоги" місць, фінансова допомога може надаватися суб’єктам господарювання, які працевлаштують не менш як двох із числа осіб, членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям; внутрішньо переміщених осіб, або осіб, звільнених з військової служби після участі в антитерористичній операції, строком не менше ніж на два роки за направленням базових центрів зайнятості.