» Інформація » Центр зайнятості » Тренінг для осіб з інвалідністю

Тренінг для осіб з інвалідністю

Автор: admin1 от 23-04-2019, 09:21
 (голосів: 2)

Тренінг для осіб з інвалідністю22 квітня у Дрогобицькому МРЦЗ  відбувся тренінг на тему: «Адаптація людей з особливими потребами в сучасних умовах». Метою тренінгу було надання психологічної підтримки особам з інвалідністю.

Під час заходу доцент, завідувач кафедри практичної психології Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка Валентина Стець розглянула такі питання: соціально-психологічні особливості процесу адаптації осіб з інвалідністю, фактори, які впливають на процес адаптації, навички формування активної життєвої позиції. Тренер наголосила, що важливо вміти знаходити внутрішній потенціал та формувати поведінку відповідно до своїх потреб та особливостей психологічного стану. Виконуючи практичні  вправи та обмінюючись досвідом, кожна  людина з інвалідністю змогла  отримати   навички  допомоги  щодо  адаптації у важких життєвих  ситуаціях.

Проведення подібних заходів є вкрай важливим для підвищення рівня мотивації та формування активної життєвої позиції у осіб з інвалідністю.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua