» Інформація » Центр зайнятості » До Дня працівника соціальної сфери працівників центру зайнятості привітали зі святом

Автор: admin1 от 6-11-2019, 11:54

До Дня працівника соціальної сфери працівників центру зайнятості привітали зі святомУ першу неділю листопада в Україні відзначають своє професійне свято працівники соціальної сфери. Служба зайнятості є сервісною платформою для пошуку роботи, задоволення кадрових потреб роботодавців, особистісного та професійного розвитку громадян. Соціальні працівники допомагають людям справитись з нелегкими життєвими обставинами, тим самим реалізують активну соціальну політику держави.  Тому напередодні професійного свята у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбулись урочистості. За сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання своїх професійних обов’язків, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні, соціального захисту населення від безробіття та з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери відзначено Подякою Львівської обласної державної адміністрації Писарів Жанну Миколаївну – провідного фахівця з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення ДМРЦЗ, Почесною Грамотою Львівського обласного центру зайнятості Солецьку Світлану Львівну – начальника відділу бухгалтерського обліку, головного бухгалтера ДМРЦЗ,  Грицай Марію Іванівну – провідного фахівця сектору рекрутингу, Паньків Марію Михайлівну – провідного фахівця з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями ДМРЦЗ, Грамотою Дрогобицької міської ради Допілко Марію Миколаївну – начальника відділу  організації працевлаштування населення ДМРЦЗ.