» Інформація » Центр зайнятості » 3-грудня Міжнародний день людей з інвалідністю

3-грудня Міжнародний день людей з інвалідністю

Автор: admin2 от 5-12-2019, 14:56
 (голосів: 0)

3-грудня Міжнародний день людей з інвалідністюДо міжнародного дня інваліда в Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбулася низка заходів, в яких активну участь брали особи з обмеженими можливостями, а це інформаційний захід «Професіографічна екскурсія» яка була проведена 27.11.2019р. на підприємство ВП « Ремонтне вагонне депо Дрогобич».

02.12.2019р для такої категорії безробітних було проведено тренінг на тему:"Успішне працевлаштування осіб з особливими потребами. На даному заході розглядалися питання:соціально-психологічні особливості процесу адаптації осіб з інвалідністю,фактори, які впливають на процес адаптації, працевлаштування,формування активної життєвої позиції.

03.12.2019р відбувся ярмарок т кар’єри для тих хто шукає роботу в тому числі для осіб з інвалідністю. В даному заході взяли участь не тільки безробітні з інвалідністю але й діти-інваліди Нагуєвицької спеціальної загальноосвітнньої школи-інтернату для дітей з водами зору .Метою даних заходів було:сприяння у працевлаштуванні та побудові кар'єри шляхом ознайомлення з ПОУ, які мають потребу в кадрах , та ознайомлення з НЗ регіону,в яких здійснюється навчання за актуальними професіями на ринку праці,проведення конкурсу малюнку,майстер класів,виставок та презентацій НЗ.

С.Шараневич –начальник відділу активної підтримки безробітних

Дрогобицького МРЦЗ.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua