» Інформація » Центр зайнятості » Вебінар у центрі зайнятості

Вебінар у центрі зайнятості

Автор: admin2 от 30-04-2020, 15:51
 (голосів: 0)

Вебінар у центрі зайнятості30 квітня за допомогою платформи Zoom у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся дистанційний захід «Інформаційний вебінар». До участі у вебінарі були запрошені особи, які набули статусу безробітного під час дії карантину, тобто ті, які надавали свої документи на реєстрацію засобами електронного зв’язку або через скриньку прийому кореспонденції.

Фахівець К.Мисишин інформувала слухачів про джерела пошуку роботи. Окрему увагу було приділено «Освітньому порталу» та «Профорієнтаційній платформі», завдяки яким служба зайнятості вирішує питання щодо сприяння оптимальному вибору або зміні людиною сфери трудової діяльності.

Також фахівець повідомила про можливість звернення до сектору рекрутингу, робота якого полягає у посередництві між роботодавцем та шукачем роботи. Учасники мали змогу ставити питання, на які отримали вичерпні відповіді .

Впровадження нової форми дистанційної роботи з безробітними –вебінару - у нинішніх умовах, доцільне і корисне. Це заощаджує час працівників і клієнтів,адже дає змогу одночасно надати і отримати необхідну інформацію декільком клієнтам служби зайнятості.


Дрогобицький МРЦЗ 

Світлана Шараневич

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua