» Інформація » Центр зайнятості » Щодо підготовки проєктних менеджерів

Щодо підготовки проєктних менеджерів

Автор: admin2 от 22-10-2020, 09:48
 (голосів: 0)

Щодо підготовки проєктних менеджерівУ рамках Меморандуму про співпрацю, підписаного Державним центром зайнятості з Державною установою «Фонд енергоефективності», відбулося навчання педагогічних працівників центрів професійно-технічної освіти ДСЗ за програмою «Супроводження проєктів для участі у Програмі «Енергодім», які залучатимуться до навчання проектних менеджерів на базі ЦПТО ДСЗ.

Програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» передбачає можливість отримання обєднаннями співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) грантових коштів для проведення енергомодернізації багатоквартирних будинків, включаючи послуги проєктних менеджерів, які компенсуються Фондом енергоефективності у розмірі 70%.

Для реалізації проєкту з термомодернізації багатоквартирного будинку необхідно володіти достатньо глибокими знаннями у технічній, фінансовій та юридичній сферах. Тому залучення проектного менеджера є вкрай необхідними для забезпечення усього спектру послуг.

Навчання за програмою «Школа проєктних менеджерів» з обсягом навчального часу 36 годин (програма додається) розпочнеться орієнтовно 23 листопада 2020 року у Львівському центрі ПТО ДСЗ, з врахуванням карантинних обмежень.

До такого навчання можуть бути залучені зареєстровані безробітні, шукаючі роботу та особи, які безпосередньо мають відношення до розвитку та діяльності ОСББ (професійні управителі багатоквартирних будинків, голови ОСББ, енергоаудитори, енергоменеджери, інженери-проектувальники, тощо).

Після завершення навчання слухачі отримають посвідчення про підвищення кваліфікації із згаданого курсу.

Інформація для населення з питань підготовки проектних менеджерів розміщена на веб-сайті Львівського центру ПТО ДСЗ та сторінках Львівського ОЦЗ і Львівського ЦПТО ДСЗ у мережі Фейсбук.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua