» Інформація » Центр зайнятості » Роман Шлярп доручив допомогти працевлаштувати людей, які потрапляють під вивільнення

Роман Шлярп доручив допомогти працевлаштувати людей, які потрапляють під вивільнення

Автор: admin2 от 14-04-2021, 12:22
 (голосів: 0)

Роман Шлярп доручив допомогти працевлаштувати людей, які потрапляють під вивільнення14 квітня в райдержадміністрації відбулося засідання спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників. Засідання провів перший заступник голови райдержадміністрації Роман Шлярп.

Розглядалося питання вивільнення або суттєвої зміни умов праці працівників бібліотек, які ввійшли до Меденицької ТГ. Директор Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Богдан Волошин розповів про процедуру взяття на облік в центрі зайнятості та про наявність актуальних вакансій.

Перший заступник голови райдержадміністрації наголосив, що головне в цій ситуації— подбати про людей, не залишити їх сам на сам з проблемами. Необхідно пропонувати інші варіанти працевлаштування, в тому числі, через службу зайнятості, яка має низку цікавих пропозицій у звязку з відкриттям на Дрогобиччині нових підприємств. Роман Шлярп зазначив, що ті, хто має бажання працювати, повинні зважитися на зміни і знайти себе в іншій професії, на підприємствах, які забезпечують робітників легальним працевлаштуванням, належною оплатою праці та соціальними гарантіями. Перший заступник голови РДА доручив директору центру зайнятості спільно з представниками Меденицької ТГ організувати профорієнтаційну зустріч для бібліотечних працівників та інформувати їх про можливості змінити професію та поліпшити свій матеріальний стан.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua