» Інформація » Центр зайнятості » Міні-ярмарок вакансій

Міні-ярмарок вакансій

Автор: admin2 от 8-06-2021, 17:24

Міні-ярмарок вакансійСьогодні в Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості 8 осіб взяли участь у міні- ярмарці вакансій з Дрогобицькою виправною колонією № 40, для укомплектування вакансії «інспектор (пенітенціарна система)». Під час зустрічі безробітних ознайомили з умовами та рівнем оплати праці, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники, а також присутні отримали вичерпні відповіді щодо даної посади. Осіб, котрих зацікавила дана вакансія, запрошено особисто ознайомитись з умовами праці безпосередньо на підприємстві для подальшого працевлаштування.

Оксана Петренків, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості.