» Інформація » Центр зайнятості » Зустріч з роботодавцем

Зустріч з роботодавцем

Автор: admin2 от 17-06-2021, 15:13
 (голосів: 0)

Задля налагодження ефективної співпраці служби зайнятості з роботодавцем 16.06.2021 фахівець відділу взаємодії з роботодавцями О.Петренків  відвідала «Дитячий будинок «Оранта» , що знаходиться у власності міської ради .

Під час робочої зустрічі фахівець служби зайнятості ознайомила директора установи Дацюк Оксану Дмитрівну  з переліком послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям, а також зі станом та основними тенденціями на ринку праці. 

Закцентувала увагу на напрямах практичного застосування таких сучасних електронних сервісів служби зайнятості, як електронний кабінет роботодавця , відеорезюме та відеоспівбесід з претендентами на заміщення вакансії за допомогою скайпзв’язку .  

Оксана Дмитрівна проінформувала  про перспективи розвитку та нагальні проблеми із кадровим забезпеченням підприємства, окремо зупинилась на можливостях організації професійного навчання та стажування на робочому місці майбутніх працівників. 

Результатом зустрічі стала домовленість про подальшу співпрацю між службою зайнятості та роботодавцем з питання підбору якісного персоналу з урахуванням нинішніх та перспективних потреб підприємства, а також з’ясовано про актуальну вакансію «кухара» 

 

О.Петренків, провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу Дрогобицького МРЦЗ 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua