» Інформація » Центр зайнятості » Мобільні центри служби зайнятості популярні серед населення

Мобільні центри служби зайнятості популярні серед населення

Автор: admin2 от 12-06-2015, 09:54
 (голосів: 0)

Мобільні центри служби зайнятості популярні серед населенняУ Дрогобицькому МРЦЗ вже традицією стало проведення виїзних акцій центру зайнятості. Від початку року фахівці служби провели 5 виїздів з використанням наметів. Їхня мета – донести до мешканців інформацію про ситуацію на ринку праці, соціальні послуги державної служби зайнятості, розповісти їм про пріоритетні напрями розвитку місцевої економіки, зорієнтувати молодь на здобуття актуальних професій та ін.

Днями служба зайнятості знову розклала свій намет на Дрогобицькому автовокзалі. Біля намету зібралося чимало людей, намагаючись отримати якнайбільше інформації. І це зрозуміло, бо питання зайнятості хвилює кожну родину. У місті та районі багато людей є безробітними. Однак ці статистичні дані не відтворюють справжньої картини, позаяк чимало краян перебиваються тимчасовими заробітками й не звертаються за допомогою до служби зайнятості.

Під час зустрічі відвідувачі уважно слухали інформацію фахівців ЦЗ про професії та спеціальності, за якими найлегше знайти в районі місце праці, проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо отримання ваучера, можливість за сприяння служби зайнятості заснувати свій бізнес. Особливо вони наголошували на доцільності відкриття власної справи з виробництва сільськогосподарських продуктів, для прикладу, зайнятися бджільництвом, вирощуванням кролів, птиці, великої рогатої худоби або ж надавати послуги у сфері зеленого туризму. Біженцям, які до нашого намету підходили надавалась конкретна інформація про вакантні місця працевлаштування та про послуги якими вони можуть скористатись у службі зайнятості. Ситуація на Сході продовжується залишатися складною. Щоб врятуватися від вогню і терору місцеві жителі переселяються на тимчасове проживання в спокійні області України. Основними проблемами, з якими стикаються біженці, є відсутність тимчасового житла, працевлаштування, переведення пільгових і пенсійних виплат та оформлення дітей в дитячі садки та школи. Зокрема їх цікавить питання наявних вакансій та працевлаштування за фахом, а також отримання матеріальної допомоги в період пошуку роботи. Наразі міська та районна влада, державна служба зайнятості робить усе, щоб кожен з вимушених переселенців, який прибув до регіону, не був обділений увагою чи відчував у чомусь потребу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua