» Місцеві вибори » На Львівщині розпочались навчання членів територіальних виборчих комісій

На Львівщині розпочались навчання членів територіальних виборчих комісій

Автор: admin2 от 8-09-2020, 08:28
 (голосів: 0)

На Львівщині розпочались навчання членів територіальних виборчих комісійЗ 5 до 14 вересня на Львівщині відбудеться серія навчальних семінарів для членів Львівської обласної, районних, міських, селищних і сільських територіальних виборчих комісій (ТВК) з питань організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня.

Навчання здійснюватимуть дистанційно з використанням онлайн-платформи ZOOM. Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів.

Онлайн-тренінги на Львівщині проводить Міжнародна фундація виборчих систем в Україні (IFES) у межах співпраці з Центральною виборчою комісією із залученням шести місцевих тренерів.

Всього за зазначений період заплановано проведення 26 навчань. Посилання на них можна отримати у керівників відповідних ТВК.

За словами Зоряни Павлів, за перші три дні, з 5 до 7 вересня, навчалися уже члени 21-ї територіальної виборчої комісії області, зокрема, Львівської обласної, Львівської районної і Львівської міської ТВК.

Очільниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців додала, що з 12 до 22 жовтня в області пройдуть аналогічні навчання членів дільничних виборчих комісій (ДВК).

Нагадаємо, 25 жовтня на території Львівщини обиратимуть депутатів до міських, селищних і сільських рад 73 об’єднаних територіальних громад, до семи районних рад і Львівської обласної ради.

Більше новин з виборчої тематики можна переглянути на сторінці «Державний реєстр виборців. Львівщина» за посиланням. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua