» Місцеві вибори » На Львівщині більше тижня навчатимуть членів дільничних виборчих комісій

На Львівщині більше тижня навчатимуть членів дільничних виборчих комісій

Автор: admin2 от 12-10-2020, 15:09
 (голосів: 1)

На Львівщині більше тижня навчатимуть членів дільничних виборчих комісійМіжнародна фундація виборчих систем в Україні (IFES) в рамках співпраці з Центральною виборчою комісією за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги розпочала серію вебінарів для членів дільничних виборчих комісій з питань організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня.

Усього заплановано 371 вебінар у всіх регіонах України.
"На Львівщині такі навчання пройдуть з 13 до 20 жовтня, - повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів. - Їх проведуть раніше підготовлені тренери, які пройшли відповідну пʼятиденну онлайн підготовку та отримали сертифікати у Центрі управління навчанням учасників виборчих процесів при ЦВК.".

Під час тренінгів учасники опанують порядок складання, уточнення та внесення змін до уточненого списку виборців, отримання виборчих бюлетенів та виборчої документації. Розглянуть також підготовку приміщення для голосування та як провести підготовче засідання ДВК в день голосування, а також організацію і порядок голосування у приміщенні для голосування.

Окрім того, будуть розглянуті основні аспекти організації роботи дільничних виборчих комісій до дня голосування, серед яких закриття виборчої дільниці та підсумкове засідання ДВК. Найбільше уваги буде приділено порядку підрахунку голосів виборців та заповненню протоколу. Під час цього етапу буде детально вивчено питання опрацювання списків виборців, невикористаних виборчих бюлетенів, контрольних талонів.

Планується, що тренери детально зупиняться на порядку відкриття виборчих скриньок, підрахунку виборчих бюлетенів, складання протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці. А на завершення заходу буде вивчено тему транспортування протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці та іншої виборчої документації до територіальної виборчої комісії з місцевих виборів.

Навчальний фільм для членів дільничних виборчих комісій з місцевих виборів на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року можна переглянути тут.

Навчальний посібник для членів дільничних виборчих комісій на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року доступний за посиланням. 

Більше новин з виборчої тематики на сторінці «Державний реєстр виборців. Львівщина».

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua