» Місцеві вибори » Завершується передача дільничним виборчим комісіям списків виборців та іменних запрошень

Завершується передача дільничним виборчим комісіям списків виборців та іменних запрошень

Автор: admin2 от 13-10-2020, 14:14
 (голосів: 0)

Завершується передача дільничним виборчим комісіям списків виборців та іменних запрошеньСьогодні, 13 жовтня відповідно до Календарного плану основних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня, завершується передача відділами ведення Державного реєстру виборців області попередніх списків виборців на паперовому носії та іменних запрошень відповідним дільничним виборчим комісіям.

Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів.
За її словами, передача відбувається з учорашнього дня в приміщеннях, де розташовані відділи ведення, тобто, здебільшого, в районних державних адміністраціях або міських радах. Попередні списки виборців отримують не менше трьох членів ДВК, один з яких - голова комісії (в разі неможливості - заступник голови або секретар).

Наступного дня після отримання попереднього списку виборців ДВК звичайної виборчої дільниці надає його для загального ознайомлення у приміщенні ДВК. Також ДВК до 15 жовтня надсилає або доставляє в інший спосіб кожному виборцю іменне запрошення, отримане від відділу ведення ДРВ.

Зоряна Павлів звертає увагу, що для уточнення попереднього списку виборців треба звернутися з відповідною заявою до ДВК або безпосередньо до відділу ведення ДРВ до 19 жовтня. Виборець має особисто подати заяву разом з документами (копіями), які підтверджують відомості з заяви. Якщо ж виборець з порушенням здоров'я (у зв'язку з інвалідністю, тимчасовим розладом здоров'я, віком) не може особисто подати заяву, ДВК за зверненням такого виборця зобов'язана забезпечити прийняття заяви у такого виборця в інший спосіб.

Більше новин з виборчої тематики на сторінці «Державний реєстр виборців. Львівщина»

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua