Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Як отримати довідку про відсутність заборгованості зі сплати ЄСВ (в тому числі в електронному вигляді)

Автор: admin2 от 24-06-2021, 15:21

Довідка про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі – Довідка), формується за відсутності у платника за даними інформаційно-телекомунікаційних систем контролюючих органів податкового боргу, та/або недоїмки зі сплати єдиного внеску, та/або іншої заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

Для отримання Довідки платникові необхідно подати заяву про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі - Заява) за встановленою формою...

Перед виїздом за кордон на ПМЖ необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи

Автор: admin2 от 24-06-2021, 12:19

Платники податку – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до податкової служби декларацію про майновий стан і доходи. Зробити це необхідно не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду. Контролюючий орган протягом 30 календарних днів після надходження декларації зобов’язаний перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми ПДФО і видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку, що подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур...

Чи можна отримати податкову знижку на оплату репродуктивних технологій

Автор: admin2 от 18-06-2021, 10:29

Дрогобицький сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Львівській області інформує, що до переліку витрат, дозволених до включення до податкової знижки, включається сума витрат платника податку на доходи фізичних осіб на оплату допоміжних репродуктивних технологій згідно з умовами, встановленими законодавством, але не більше ніж сума, що дорівнює третині доходу у вигляді заробітної плати за звітний податковий рік.

Згідно з порядком та умовами, встановленими законодавством, повнолітня жінка або чоловік мають право за медичними показаннями на проведення щодо них лікувальних програм допоміжних репродуктивних технологій...

РРО та/або ПРРО: застосування платниками єдиного податку ІІ-IV груп

Автор: admin2 от 14-06-2021, 16:30

Дрогобицька податкова інспекція ГУ ДПС у Львівській області нагадує платникам єдиного податку ІІ-IV груп про норми Податкового кодексу України в частині обов’язку застосування РРО або ПРРО. Зокрема при здійсненні торгівлі через мережу Інтернет. Така категорія платників, при реалізації товарів, в тому числі через мережу Інтернет у разі відправлення товарів поштою за умови післяплати із використанням послуги «накладений платіж», не застосовує РРО та/або ПРРО лише за умови, що обсяг доходу протягом календарного року не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року. Слід пам’ятати, що звільнення від обов’язку використовувати РРО або ПРРО не поширюється на осіб,..

Умови, при яких податкова відмовляє у реєстрації РРО

Автор: admin2 от 14-06-2021, 16:04

Дрогобицький сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що відповідно до законодавчих норм, протягом двох робочих днів після отримання заяви про реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-РРО ( далі – Заява за ф. №1-РРО) контролюючий орган може відмовити у реєстрації реєстратора розрахункових операції за таких умов:

-РРО вже зареєстрований;..

До уваги громадян! Податкова знижка у 2021 році

Автор: admin2 от 14-06-2021, 14:01

Податкова знижка – це документально підтверджена сума витрат платника податку протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками звітного року у вигляді заробітної плати.

Протягом 2021 року мають право подати декларацію з метою отримання податкової знижки громадяни, які понесли витрати:

- частину суми процентів, сплачених таким платником податку за користування іпотечним житловим кредитом;..

ФОП – платник єдиного податку надає послуги за договорами комісії: чи необхідно застосовувати РРО та/або ПРРО

Автор: admin2 от 8-06-2021, 17:20

У Дрогобицькій податковій інформують, що доходом платника єдиного податку для фізичної особи – підприємця (далі – ФОП) є дохід, отриманий протягом податкового періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій)матеріальній або нематеріальній формі. У разі надання послуг, виконання робіт за договорами доручення, комісії, транспортного експедирування або за агентськими договорами доходом є сума отриманої винагороди повіреного (агента).

ФОП – платники єдиного податку, які надають послуги за договорами доручення, комісії, транспортного експедирування та агентськими договорами,..

Порядок видачі коштів, проведених через програмний РРО, при поверненні товару

Автор: admin2 от 2-06-2021, 12:21

Для суб’єктів господарювання, які застосовують програмні РРО (ПРРО), передбачено, що у разі формування розрахункового документа через ПРРО із помилковою сумою за розрахункову операцію, така операція скасовується шляхом наступної реєстрації операції «сторно» із реєстрацією такої операції на фіскальному сервері, формуванням фіскального номера розрахункового документа на таку операцію та зазначенням фіскального номера розрахункового документа, який сторнується. У таких випадках операція «сторно» може бути проведена до моменту реєстрації наступного розрахункового документа таким програмним РРО...

Право на податкову знижку у фізичної особи-підприємця, яка є найманою особою

Автор: admin2 от 28-05-2021, 14:45

Дрогобицький сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Львівській області  інформує, що відповідно до вимог діючого законодавства податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ)...

Чи можливо одночасно використовувати різними суб’єктами господарювання два окремі ПРРО на одному пристрої

Автор: admin2 от 27-05-2021, 15:38

Дрогобицький сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що програмне забезпечення для програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – ПРРО) може бути одночасно встановлено на будь-яку кількість пристроїв, але використовувати один ПРРО можна тільки на одному пристрої і тільки одним касиром.

В програмних рішеннях «ПРРО Каса» та «пРРОсто», які надаються Державною податковою службою на безоплатній основі,..

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua