» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Послугами Центру обслуговування платників скористалось понад 48 тисяч громадян

Послугами Центру обслуговування платників скористалось понад 48 тисяч громадян

Автор: admin2 от 13-09-2016, 17:07
 (голосів: 0)

Послугами Центру обслуговування платників скористалось понад 48 тисяч громадянЗа січень-серпень поточного року до Центру обслуговування платників Дрогобицької ОДПІ звернулось більше 48 тисяч відвідувачів. Представникам бізнесу та громадянам надано понад вісім тисяч адміністративних послуг. Більше половини з них складає послуга з видачі реєстраційного номера облікової картки платника податків, якою скористались 4213 мешканців Дрогобиччини.

Крім цього, видано понад 400 довідок про подану декларацію про майновий стан і доходи, 170 довідок про відсутність заборгованості із платежів перед бюджетом, 60 громадян отримали підтвердження статусу податкового резидента України.

За цей період більше 500 юридичних осіб та підприємців переведено на спрощену систему оподаткування, видано 677 витягів з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано 760 книг обліку доходів і витрат підприємцям та особам, які провадять незалежну професійну діяльність.

Також, 105 суб’єктів господарювання скористалися послугами з реєстрації реєстраторів розрахункових операцій, понад 500 представників бізнесу зареєстрували книги обліку розрахункових операцій та розрахункові книжки.

Крім адміністративних послуг, у Центрі обслуговування платників надаються консультаційні та інформаційні послуги. З повним переліком адміністративних послуг, які надаються ДФС України та її територіальними органами можна ознайомитись на суб-сайті Головного управління ДФС у Львівській області в розділі «Адміністративні послуги», а також на інформаційних стендах у приміщенні Дрогобицької ОДПІ.

Нагадуємо, що режим роботи Центру обслуговування змінено: у понеділок - четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю - з 9.00 до 16.45, в суботу - з 9.00 до 13.00. Обідня перерва – з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.

Дрогобицька ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua