» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Доходи від надання репетиторських послуг підлягають декларуванню

Доходи від надання репетиторських послуг підлягають декларуванню

Автор: admin2 от 28-04-2017, 12:06

Дрогобицька ОДПІ звертає увагу на завершення деклараційної компанії минулорічних доходів громадян. Зазначаємо, що вчителі, які не зареєстровані суб'єктами підприємницької діяльності, але надавали в минулому році репетиторські послуги громадянам, повинні задекларувати свої доходи.

Для цього громадянам необхідно подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками звітного податкового року, а також нарахувати і сплатити до бюджету податок з таких доходів за ставкою за ставкою 18% та військовий збір - 1,5%.

Декларацію можна подати особисто платником або уповноваженою на це особою, надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення або засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису.

Для того , щоб одержати більш детальну інформацію платники можуть звернутись у центр обслуговування платників Дрогобицької ОДПІ.

Дрогобицька ОДПІ