» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Про надання адміністративних послуг на «гарячій лінії»

Про надання адміністративних послуг на «гарячій лінії»

Автор: admin1 от 9-10-2017, 15:20
 (голосів: 0)

Про надання адміністративних послуг на «гарячій лінії»У Дрогобицькій ОДПІ для платників податків відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія”.  На запитання  відповідала начальник відділу  обслуговування платників Дрогобицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Світлана Пещук. Пропонуємо Вашій увазі відповіді на деякі із запитань, які надійшли від платників податків під час сеансу телефонного зв’язку "гаряча лінія":

 

Як отримати підтвердження статусу податкового резидента України?

Для отримання Довідки-підтвердження статусу податкового резидента України, за формою, затвердженою наказом ДПА України від 12.04.2002 № 173 "Про підтвердження статусу податкового резидента України", заявником подається звернення до контролюючого органу за місцезнаходженням юридичної особи (місцем проживання фізичної особи).

Таке звернення може бути подано особисто заявником, уповноваженою на це особою або надіслано поштою.

 

Чи може спадкоємець отримати інформацію про джерела отриманих доходів з ДРФО, у разі смерті фізичної особи?

На підставі отриманого від органів державної реєстрації актів цивільного стану Повідомлення про фізичну особу, яка померла, відомості про таку особу в Державному реєстрі закриваються і не підлягають подальшому використанню.
Спадкоєме, звертаючись до контролюючого органу, не може отримати з Державного реєстру інформацію про джерела отриманих доходів фізичної особи, яка померла.
Без згоди фізичної особи – платника податків її персональні дані можуть передаватися лише в випадках, зазначених у п. 2 розд. VII Порядку обробки персональних даних у базі персональних даних – Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків її персональні дані можуть передаватися лише в випадках, зазначених у п. 2 розд. VII Порядку обробки персональних даних у базі персональних даних – Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.

 

Чи надається органами ДФС довідка про сплату роботодавцем податків та зборів (обов’язкових платежів), у тому числі ЄВ?

 

 Надання органами ДФС довідки про сплату роботодавцем податків та зборів (обов’язкових платежів) у тому числі єдиного соціального внеску чинними нормативно-правовими актами не передбачено.

 

Чи може контролюючий орган надати фізичній особі довідку про те, що така особа не зареєстрована як ФОП?

Надання органами ДФС довідок про наявність у фізичної особи статусу підприємця чинними нормативно-правовими актами не передбачено.
Забезпечення ведення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) та надання відомостей з нього належить до повноважень суб’єктів державної реєстрації
Розпорядником ЄДР є Міністерство юстиції України, яке запровадило он-лайн сервіс отримання відомостей з ЄДР через офіційний веб-сайт за адресою: https://usr.minjust.gov.ua

 

Який термін розгляду договору «Про визнання електронних документів»?

Термін розгляду договору «Про визнання електронних документів» з боку органів ДФС не перевищує 5 робочих днів. Нагадуємо, що квитанції мають розширення «.rpl» та відкриваються за допомогою ключа електронної печатки для юридичної особи або фізичної особи – підприємця, а у разі відсутності у фізичної особи – підприємця печатки –ключем його підпису. Інші файли, що мають розширення «.xml» не потребують розшифрування. Електронні звіти можна відправляти лише після отримання квитанції про успішне підписання договору з боку органів ДФС.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua