» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Як мінімізувати витрати часу на отримання необхідної інформації ?

Як мінімізувати витрати часу на отримання необхідної інформації ?

Автор: admin1 от 10-10-2017, 15:36
 (голосів: 0)

Як мінімізувати витрати часу на отримання необхідної інформації ?Дрогобицька ОДПІ нагадує, що Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс ДФС України (http://zir.sfs.gov.ua/) надає можливість суб’єктам господарювання та громадянам самостійно у зручний для них час отримати достовірну і повну довідкову інформацію з питань податкового, митного та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено  на органи ДФС.

ЗІР наповнюється інформацією, яка містить загальну позицію Державної фіскальної служби, без врахування особливостей конкретного платника податків та специфіки конкретних ситуацій.

Зокрема, у  розділі «Запитання – відповіді з Бази знань» реалізована можливість самостійного пошуку інформації, шляхом ознайомлення з редакціями відповідей на запитання, з якими звертаються платники  по телефону, електронній пошті та письмово. А розділ «Останні зміни в законодавстві» повідомляє  про зміни в законодавстві з питань оподаткування, державної митної справи, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на ДФС.

ЗІР допоможе мінімізувати витрати часу на отримання необхідної інформації.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua