» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Зміни щодо єдиного податку в 2018 році

Зміни щодо єдиного податку в 2018 році

Автор: admin1 от 9-07-2018, 15:35
 (голосів: 0)

Зміни щодо єдиного податку в 2018 роціДрогобицька ОДПІ нагадує, що у 2018 році ставки в процентному відношенні для всіх трьох груп не змінилися, змінилася сума у зв'язку зі збільшенням мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму. Для 1 групи ставка єдиного податку як і раніше становить до 10% від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який за станом на 1 січня 2018 року дорівнює 1762 гривні. Відповідно, для ФОП 1 групи максимальна сума єдиного податку - 176,20 грн.

Тому підприємці даної групи не особливо відчувають зміни в сумі щомісячної оплати. Для платників податків, що відносяться до 2 групи прив'язка до показника мінімальної зарплати також залишилася незмінною, а саме до 20% від суми мінімальної заробітної плати, яка в 2018 році дорівнює 3723 грн. Відповідно, максимальна ставка єдиного податку тепер становить 744,60 грн. У 3 групі ставка єдиного податку розраховується залежно від доходу відповідно до колишньої методології - у платників ПДВ залишається 3%, у неплатників - 5%.

Важливо! Місцеві ради (міські / селищні / сільські) встановлюють ставку єдиного податку для 1 і 2 груп. Для окремих видів діяльності (або в окремих населених пунктах) податкова ставка може бути менше максимального рівня.

Якщо місцева рада не приймала рішення про зміну ставки, то діє остання прийнята. Якщо взагалі ніколи не брав ніякого рішення по ставці єдиного податку - діє максимально допустима. Якщо діяльність ФОП поширюється на територію кількох порад - то також  потрібно платити єдиний податок за максимальною ставкою.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua