» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Зустріч керівника Дрогобицького управління Руслана Коржа та міського голови Дрогобича Тараса Кучми

Зустріч керівника Дрогобицького управління Руслана Коржа та міського голови Дрогобича Тараса Кучми

Автор: admin2 от 11-12-2018, 14:47
 (голосів: 0)

Днями в Дрогобицькій міській раді відбулась зустріч начальника Дрогобицького управління Руслана Коржа з міським головою Тарасом Кучмою за участі першого заступника міського голови Ігоря Германа, начальника фінансового управління ДМР Оксаною Савран та заступника начальника Дрогобицького управління – начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Олега Кручая.

Під час зустрічі обговорили питання щодо посилення податкової спроможності міського бюджету Дрогобича, зокрема щодо розширення бази оподаткування з ПДФО, акцизного збору, плати за землю, нерухомого майна, екологічного податку, місцевих податків і зборів, заходів щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення та недопущення суб`єктами господарювання мінімізації сплати акцизного податку.

У своїй доповіді начальник Дрогобицького управління окремо озвучив питання надходжень до місцевого бюджету, в тому числі за рахунок погашення боргу, зокрема зазначено, що станом на 01.11.2018 податковий борг до зведеного місцевого бюджету м.Дрогобича та м.Стебника складає 40618,8 тис.грн., в тому числі 3483,0 тис.грн – податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки ( з них 2703,1 тис.грн – по фізичних особах), 3476,1 тис.грн. – земельний податок та орендна плата ( з них 489,9 тис.грн. – фізособи). Дрогобицьким управлінням вживаються заходи, передбачені чинним законодавством для зменшення сум податкового боргу. Одночасно з тим, представникам органу місцевого самоврядування запропоновано провести відповідну роз`яснювальну роботу з платниками податків, фізичними особами, зокрема щодо технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, щодо діяльності неофіційних АЗС та АГЗС, щодо суб’єктів господарювання, які знаходяться на підпорядкованих територіях та здійснюють діяльність підакцизними товарами без відповідних документів.

В ході наради обговорена і актуальна тема сьогодення – легалізація трудових відносин. «Детінізація ринку праці, ліквідація нелегальної зайнятості – один з резервів наповнення бюджету, - зауважив Руслан Корж. - Згідно поданої звітності з ЄСВ за жовтень 2018 року кількість найманих працівників по місту Дрогобич (разом із м.Стебник) складає 15671, а середня зарплата 6345 грн. Заходами, спрямованими на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення додатково зареєстровано ФОП у жовтні 239 суб’єктів, у листопаді 62 СПД. Кількість прийнятих найманих працівників за жовтень складає 1248 осіб, за листопад – 267 осіб».

За результатами обговорення обидві сторони дійшли згоди, що лише відкрита співпраця органів ДФС та міської влади має всі можливості мобілізувати надходження податків і зборів до місцевого бюджету та сприяє вирішенню проблемних питань регіону.

Дрогобицьке управління

ГУ ДФС у Львівській області

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua