» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » До зведеного бюджету Дрогобицького регіону надійшло 48,7 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб та майже 3,5 млн.грн. військового збору

До зведеного бюджету Дрогобицького регіону надійшло 48,7 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб та майже 3,5 млн.грн. військового збору

Автор: admin2 от 22-02-2019, 17:07
 (голосів: 0)

До зведеного бюджету Дрогобицького регіону надійшло 48,7 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб та майже 3,5 млн.грн. військового зборуПротягом січня 2019 року зведений бюджет країни отримав від мешканців Дрогобицького регіону 48,7 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб, що на 9,7 млн. грн більше надходжень минулого року та 3,5 млн. військового збору, а це на 0,7 млн. грн. більше минулорічних надходжень.

За підсумками роботи Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області за січень поточного року Загальний фонд державного бюджету України отримав від платників території управління 81,8 млн.грн., що на 14,0 млн. грн. більше надходжень минулого року. До місцевої скарбниці надходження становлять 65,4 млн.грн. та є більшими за аналогічний період минулого року майже на 12,0 млн.грн.

Цього року у формуванні місцевих бюджетів, за показником найбільших надходжень третє місце посідає плата за землю , пропустивши вперед податок на доходи фізичних осіб та єдиний податок. Загалом власниками та орендарями земельних ділянок Дрогобицького регіону у 2019 році сплачено до місцевого бюджету 8,8 млн. гривень, зокрема, від юридичних осіб надійшло 8,1 млн. грн.

Податки та збори, які надійшли до місцевого бюджету, дають змогу місцевій владі спрямувати ці кошти на покращення соціально-економічних умов та розвиток регіону.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua