» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » До зведеного бюджету Дрогобицького регіону надійшло понад 490 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб

Автор: admin2 от 24-09-2019, 10:57

До зведеного бюджету Дрогобицького регіону надійшло понад 490 млн. гривень податку на доходи фізичних осібПодаток на доходи фізичних осіб – лідер у наповненні зведеного бюджету регіону. На даний час цей податок забезпечує понад 36 відсотків загальних надходжень Дрогобицького району.

Протягом восьми місяців 2019 року мешканці Дрогобиччини спрямували до бюджетів всіх рівнів 490,3 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб. Сума сплаченого цьогоріч податку перевищує аналогічні показники минулого року на 21,7%, або на 87,5 млн. гривень.

Крім того, податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів регіону. З початку року на розвиток місцевих громад надійшло на 65,6 млн.грн. ПДФО більше, ніж торік, а саме – понад 367,7 млн. гривень.

До державного бюджету надходження склали 122,6 млн.грн, що перевищує показники 2018 року на 21,9 млн. гривень.

Позитивна динаміка з надходжень ПДФО пояснюється не тільки зростанням з 1 січня 2019 року мінімальної заробітної плати ( з початку поточного року її встановлено у розмірі 4173 гривні), але й ефективними спільними діями органів місцевої влади та фахівців податкової служби регіону у напрямку детінізації ринку праці.

Дрогобицьке управління

ГУ ДПС у Львіській області