» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Про наповнення місцевого бюджету та шляхи погашення заборгованості на робочій зустрічі в Дрогобицькій райдержадміністрації

Автор: admin2 от 31-01-2020, 14:55

Про наповнення місцевого бюджету та шляхи погашення заборгованості на робочій зустрічі в Дрогобицькій райдержадміністраціїНещодавно в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулась робоча зустріч начальника Дрогобицького управління ГУ ДПС у Львівській області Руслана Коржа з першим заступником голови Дрогобицької райдержадміністрації Русланом Щербою за участі начальника відділу по роботі з податковим боргом Дрогобицького управління Наталії Слободянюк, заступника голови Дрогобицької РДА Володимира Ханаса, начальника управління економічної політики Віталія Скоропада, начальника фінансового управління Віталія Перхуна.

На зустрічі обговорювались питання наповнення місцевого бюджету та резерви додаткових надходжень, погашення заборгованості, проблемні питання щодо сплати земельного податку, орендної плати, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, акцизного податку.

Так, у своїй доповіді начальник Дрогобицького управління Руслан Корж акцентував увагу на основних напрямках роботи щодо наповнення місцевого бюджету, пошуку резервів збільшення доходів за рахунок легалізації доходів громадян, оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, погашення боргу. Податкова заборгованість до місцевого бюджету Дрогобицького району станом на 01.01.2020р. складає 9712,0 тис.гривень, в порівнянні з початком минулого року заборгованість зросла на 4186,1 тис.гривень ( станом на 01.01.2019 року становила 5525,9 тис.гривень). В структурі заборгованості 2019 року найбільшу частку займає борг по земельному податку – 5527,0 тис.гривень (або 55 відсотків), орендній платі за землю – 343,3 тис.гривень (7 відсотків), податку на нерухоме майно – 1735,0 тис.гривень (20 відсотків) та податку з доходів фізичних осіб – 557,0 тис.гривень.

”Дрогобицьким управлінням проводиться відповідна робота для стягнення сум податкового боргу. Враховуючи, що вказані платежі стовідсотково надходять до місцевого бюджету, слід узгодити спільні заходи щодо повного і своєчасного надходження платежів в бюджет, погашення заборгованості та уникнення можливих втрат. Також необхідно тримати на контролі діяльність суб’єктів господарювання, які знаходяться на території міста та здійснюють діяльність підакцизними товарами без відповідних документів та декларування мінімальних зобов’язань акцизного податку з реалізації підакцизних товарів”, - зауважив керівник Дрогобицького управління.

Підбиваючи підсумки, учасники засідання дійшли згоди, що лише відкрита співпраця органів ДПС та місцевого самоврядування дає можливості для вирішення проблемних питань міста.

Дрогобицьке управління

ГУ ДПС у Львівській області