» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Деклараційна кампанія-2020: громадяни Дрогобиччини задекларували 66,8 млн. гривень

Деклараційна кампанія-2020: громадяни Дрогобиччини задекларували 66,8 млн. гривень

Автор: admin2 от 24-07-2020, 08:35
 (голосів: 0)

Деклараційна кампанія-2020: громадяни Дрогобиччини  задекларували 66,8 млн. гривень30 червня завершилась кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2019 році. Цьогорічна деклараційна кампанія мала свої відмінності від попередніх років. У зв’язку із введенням у країні карантинних заходів термін для подання декларацій про майновий стан і доходи був продовжений. Крім того, значно ускладнився процес декларування, оскільки переважна частина громадян подає декларації у паперовому вигляді.

Проте, незважаючи на складну ситуацію, громадянами Дрогобиччини продемонстровано сумлінне ставлення до конституційного обов’язку – з початку року до Дрогобицького управління ГУ ДПС у Львівській області подано 571 декларація про майновий стан і доходи.

Загальний задекларований платниками податків дохід склав 66,8 млн. грн., зокрема громадяни Дрогобича та Дрогобицького району задекларували 38,4 млн.грн., Трускавця – 22,7 млн. грн., Борислава та Східниці – 5,7 млн.грн.

Податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб платниками податків визначено у сумі 4,4 млн. грн. (Дрогобича та Дрогобицького району – 3,0 млн. грн., Трускавця – 1,1 млн. грн.., Борислава та Східниці – 0,3 млн.грн.), військового збору –дещо менше одного мільйона гривень (по регіону в цілому)

Із загальної суми задекларованого за 2019 рік доходу майже 47 відсотків складає продаж нерухомого майна (31,1 млн. грн.).

Надходження податку на доходи фізичних осіб від сплати задекларованих громадянами доходів є одним з резервів наповнення місцевих бюджетів. У досить складний для країни час громадяни мають розуміти, що, подаючи декларацію та сплачуючи цей податок, вони підтримують саме місцевий бюджет, який формує соціальну політику регіону.

Звертаємо увагу, що останній день сплати податкових зобов’язань 30 вересня 2020 року.

Дрогобицьке управління

ГУ ДПС у Львівській області

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua