» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Для підтримки української армії платники Дрогобиччини сплатили понад 32 мільйона гривень військового збору

Автор: admin2 от 29-09-2020, 15:41

Для підтримки української армії платники Дрогобиччини сплатили понад 32 мільйона гривень військового зборуПротягом січня-серпня 2020 року на допомогу українській армії платники Дрогобиччини перерахували 32,4 мільйона гривень військового збору, зокрема, від платників Трускавця надійшло 6,5 млн.гривень, Борислава та смт. Східниця – 6,3 млн.гривень, мешканців міст Дрогобича, Стебника та Дрогобицького району – 19,6 млн.гривень.

Нагадаємо, військовий збір утримується за ставкою 1,5% з суми доходу, що є об`єктом оподаткування відповідно до статті 163 Податкового кодексу України, нарахованого (виплаченого, наданого) на користь платника податку протягом звітного податкового періоду, без будь яких вирахувань.

Дрогобицький сектор організації роботи

організаційно-розпорядчого управління