» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Відбулися зміни об’єкта оподаткування з плати за землю - подайте декларацію

Відбулися зміни об’єкта оподаткування з плати за землю - подайте декларацію

Автор: admin2 от 30-09-2020, 11:47
 (голосів: 0)

У податковому органі території обслуговування Дрогобицького регіону інформують, що у разі зміни протягом року об’єкта та/або бази оподаткування платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

Податкове зобов’язання з плати за землю, визначене у податковій декларації, у тому числі за нововідведені земельні ділянки, сплачується власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом  30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

Платник податків зобов’язаний за кожний встановлений звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є. Ця норма застосовується до всіх платників, в тому числі тих, які перебувають на спрощеній системі.  

Відповідальність за неподання, порушення порядку заповнення документів податкової звітності, порушення строків їх подання контролюючим органам, недостовірність інформації, наведеної у зазначених документах, несуть платники податків, а також їх посадові особи (ст. 47 Податкового кодексу України).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua