» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Скористайтесь можливістю дистанційного спілкування з податковими органами

Скористайтесь можливістю дистанційного спілкування з податковими органами

Автор: admin2 от 15-03-2021, 10:16

Скористайтесь можливістю дистанційного спілкування з податковими органами Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області на період дії карантинних обмежень рекомендує утриматися від відвідування Центру обслуговування платників Дрогобицької ДПІ без нагальної потреби. Пропонуємо Вам безкоштовно виготовити електронний цифровий підпис самостійно, якщо Ви є клієнтом Приватбанку або звернутися в «Акредитований центр сертифікації ключів» щодо надання послуг електронного цифрового підпису, який знаходиться за адресою: м.Дрогобич, вул.Шевченка,9, каб. № 101, телефон для довідок (0224)41-02-40 (приміщення Дрогобицької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області).

При наявності електронного цифрового підпису Вам в електронному кабінеті платника податків буде надано можливість:

- доступу до особистої інформації, зокрема реєстраційних та облікових даних, даних інтегрованих карток, переліку отриманих документів та поданої звітності платника податків;

- відправляти податкову звітність;

- переглянути стан розрахунку з бюджетом по всіх видах податків;

- відправити лист чи заяву в електронному вигляді та інші послуги.

Наявність електронного цифрового підпису дасть Вам можливість подавати звітність зручно і комфортно.

Рекомендуємо надсилати звітність не із смартпристроїв, а з персональних комп’ютерів.