» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » До уваги платників податків

До уваги платників податків

Автор: admin2 от 22-03-2021, 14:12

До уваги платників податківШановні платники податків, у зв’язку з посиленням карантинних заходів, з метою профілактики, запобігання поширення та мінімізації інфікування коронавірусом Дрогобицька державна податкова інспекція ГУ ДПС у Львівській області наполегливо рекомендує утриматися від відвідування Центру обслуговування платників без нагальної потреби. Особливо, якщо проблему, з якою ви збираєтеся звернутися, можливо вирішити дистанційно (онлайн або поштою).

У разі необхідності кореспонденцію на адресу Дрогобицької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області рекомендуємо надсилати засобами поштового зв’язку на адресу: 82100, м. Дрогобич, вул. Шевченка, 9, або у сканованому вигляді електронною поштою на адресу: lv.dr@tax.gov.ua, або через Електронний кабінет.

Нагадуємо, що до ваших послуг діють електронні сервіси за посиланням:

Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua/.

Заздалегідь просимо з розумінням поставитись до ситуації, що склалася, і просимо вибачення за можливі незручності! Будьте свідомими та зайвий раз не наражайте на небезпеку себе та оточення!

Дрогобицька ДПІ

ГУ ДПС у Львівській області