» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Деклараційна кампанія-2021: нагадування фізичним особам про терміни подання декларації і сплату зобов’язань

Автор: admin2 от 26-03-2021, 15:03

Деклараційна кампанія-2021: нагадування фізичним особам про терміни подання декларації і сплату зобов’язаньДрогобицька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що податкова декларація про майновий стан і доходи подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) – до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розділом IV Податкового кодексу України.

Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником ПДФО у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

Фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації про майновий стан та доходи.