» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Про підсумки роботи та перші кроки податкової реформи

Про підсумки роботи та перші кроки податкової реформи

Автор: admin2 от 8-08-2014, 09:21
 (голосів: 0)

Про підсумки роботи та перші кроки податкової реформи повідомив на брифінгу начальник Дрогобицької ОДПІ Євген Турчин. Зокрема, до державного бюджету разом з Трускавецьким та Бориславським відділеннями зібрано 169,9 млн. грн. Це на 3,9 млн. грн. (102,4%) більше порівняно з минулим роком. До місцевих бюджетів Дрогобиччини, Трускавця та Борислава фактичні надходження склали 156,3 млн. грн. Розрахункові показники по ОДПІ виконано на 106%, що в сумі складає 8,8 млн. грн.

Євген Турчин розповів про реорганізацію Міндоходів та утворення Державної фіскальної служби, основними завданнями якої є реалізація державної податкової політики, державної політики у сфері державної митної справи, державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями податкового, митного законодавства та законодавства з питань єдиного внеску.

Державна політика спрямована на скорочення кількості контролюючих органів та бюджетних видатків. На офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби розміщено урядовий проект закону про створення служби фінансових розслідувань. Це буде підзвітний Кабінету Міністрів України орган, який замінить органи Державної фінансової інспекції, підрозділи податкової міліції, МВС України та СБУ, що протидіють злочинам у сфері економіки. Нова служба поєднуватиме контрольно-перевірочні функції та функції досудового розслідування у сфері запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями.

Щодо реформи податкового законодавства - триває робота над новим Податковим кодексом, в якому кількість податків буде менше 10 – зазначив Євген Турчин. - Фіскальна служба пропонує альтернативний варіант електронного адміністрування ПДВ, який унеможливить махінації з цим податком.” Введення системи електронного адміністрування ПДВ планується з 1 січня 2015 року.

Є. Турчин також повідомив про важливі зміни до Податкового кодексу – тимчасове (до 1 січня 2015 року) встановлення військового збору, який роботодавці утримуватимуть в розмірі 1,5 % від заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з оплатою праці, в т.ч. за цивільно-правовими договорами.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua