» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » У наступному році кількість податків зменшиться до дев'яти

У наступному році кількість податків зменшиться до дев'яти

Автор: admin2 от 29-08-2014, 14:41
 (голосів: 0)

У наступному році кількість податків зменшиться до дев'ятиРадикальні зміни в оподаткуванні, які передбачає розроблена урядом Концепція реформування податкової системи України, обговорювалися під час зустрічей з представниками бізнесу та громадськості у Дрогобицькій ОДПІ. У запропонованій Концепції залишено 9 основних податків, серед яких податок на прибуток, податок на додану вартість, акцизний податок, податок на доходи фізичних осіб, рентна плата, податок на нерухоме майно, екологічний податок, єдиний податок та мито. Частину податків і зборів буде скасовано, частину обєднано і включено до складу інших.

Повністю скасовуються місцеві збори: за провадження деяких видів підприємницької діяльності (торговий патент), за місця для паркування транспортних засобів та туристичний. До місцевих податків належатиме податок на нерухомість, який включатиме плату за землю, та єдиний податок, до якого увійде фіксований сільськогосподарський податок.

Не оминуть зміни і зарплатних податків. Для оподаткування фонду оплати праці єдиним соціальним внеском пропонується запровадити фіксовану і відсоткову ставки. У концепції подано два варіанти: застосовувати фіксовану ставку 37% розміру мінімальної зарплати, а заробітну плату, що перевищує мінімальний розмір оподатковувати за ставкою 19%, і другий – 41 і 15% відповідно. Для оподаткування доходів громадян представлено шість моделей прогресивної шкали із ставками від 10 до 25%.

Начальник податкової Євген Турчин також розповів про урядову ініціативу щодо створення Служби фінансових розслідувань. Це буде єдиний орган, який займатиметься розслідуванням усіх видів економічних правопорушень та поєднуватиме контрольно-перевірочні функції і функції досудового розслідування. Вперше запроваджується практика контролю і за витратами, і за надходженнями до бюджету. Таким чином буде усунуто дублювання функцій декількох правоохоронних органів, скорочено бюджетні видатки та зменшено тиск на бізнес.

Завершуючи зустріч, Є.Турчин зазначив, що Концепції реформування податкової системи України і створення Служби фінансових розслідувань викладені на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби у розділі “Громадські обговорення”, де всі бажаючі можуть детальніше ознайомитися з їх змістом та надіслати свої пропозиції.

Інформаційно-комунікаційний сектор

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua