» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Повідомлення про оголошення часу приймання документів для розгляду на засіданні Ради з кадрових питань Державної фіскальної служби України

Автор: admin2 от 26-09-2014, 11:54

Рада з кадрових питань Державної фіскальної служби України повідомляє про приймання документів від кандидатів, які мають намір зайняти посаду начальника головного управління Державної фіскальної служби України у Житомирській та Львівській областях.

Перелік інформації про кандидатів на керівні посади у територіальних органах ДФС, яка використовується Радою під час прийняття рішень, розміщено на веб-порталі ДФС у розділі «Міністерство» (підрозділ «Робота з персоналом» вкладка «Рада з кадрових питань Державної фіскальної служби України»).

Приймання документів та інформації про кандидатів буде здійснюватись протягом 10 календарних днів з 18 по 28 вересня 2014 року включно.

У паперовому вигляді інформацію та документи можна подати за адресою: м. Київ, пров. Киянівський, 2, кімн. 106, з 9 год. 30 хв. до 17 год. 30 хв. (крім суботи та неділі).

В електронному вигляді інформацію та документи можна подати за адресою: email: rada@minrd.gov.ua