» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Дрогобицькі підприємці сплатили майже 3 млн. гривень військового збору

Дрогобицькі підприємці сплатили майже 3 млн. гривень військового збору

Автор: admin1 от 23-12-2014, 09:09

Дрогобицькі підприємці сплатили майже 3 млн. гривень військового зборуМинулого місяця юридичні особи та підприємці Дрогобиччини сплатили до Державного бюджету 839,5 тис. грн. військового збору. Від початку запровадження цього податку суб’єкти господарської діяльності міста та району спрямували для підтримки української армії 2,98 мільйони гривень.

Військовий збір перераховують до бюджету юридичні особи всіх форм власності та підприємці в розмірі 1,5 відсотків від заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат, винагород, які нараховуються у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, а також з виграшів у державну та недержавну грошову лотерею.