» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Для забезпечення соціальних виплат перераховано 250,9 млн. гривень

Для забезпечення соціальних виплат перераховано 250,9 млн. гривень

Автор: admin1 от 23-12-2014, 09:57
 (голосів: 0)

Для забезпечення соціальних виплат перераховано 250,9 млн. гривеньТаку суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сплатили за одинадцять місяців юридичні особи та підприємці Дрогобиччини. Це на 11,1 млн. грн. (104,6%) перевищує розрахункові показники. Основна частина цієї суми – 200,1 млн. грн. надійшла від платників податків, які зареєстровані у Дрогобичі. Суб’єкти господарювання Дрогобицького району внесли 50,8 млн. грн.

 У грудні майже 1670 платників податків подали звіти про нараховані суми єдиного соціального внеску. З них 98,3 % надіслано в електронному вигляді через Інтернет. Переваги електронного подання звітності очевидні – такий спосіб не потребує великої кількості паперових форм, дає змогу уникнути помилок при їх заповненні та економить час бухгалтера.

Для цього необхідно застосовувати ключі електронного цифрового підпису, які можна отримати безоплатно в секторі реєстрації користувачів електронного цифрового підпису АЦСК, що знаходиться в Дрогобицькій ОДПІ.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua