» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Благочинна акція на свято Миколая

Благочинна акція на свято Миколая

Автор: admin1 от 24-12-2014, 12:56
 (голосів: 0)

Віддавна свято Миколая є символом людяності і безкорисливої допомоги ближньому. У наш непростий час ці якості зустрічаються не так уже й часто, особливо, коли мова іде про дітей, які не є щасливими настільки, наскільки б мали бути. Вихованців спецшкіл-інтернатів назвати обділеними не можна, швидше це діти, яким бракує тепла і уваги від нас, дорослих. Вони з нетерпінням чекають Миколая не лише заради подарунків, а й через усвідомлення того, що вони комусь небайдужі, що хтось цікавиться їхнім життям.

Цьогоріч естафету Святого Миколая у Нагуєвицькій спецшколі-інтернаті перейняли працівники Дрогобицької ОДПІ. Стараннями начальника податкової інспекції Євгена Турчина, профспілкового комітету та всіх небайдужих працівників вихованцям школи зібрали подарунки.

 Зустріч була по-родинному теплою і щирою. Молодші школярі навперебій розповідали вивчені віршики, старші готували колективне привітання гостям. На завершення старшокласники виконали пісню «Робіть добро». Воістину, «робіть добро – і вам добро добром воздасться».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua