» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » На Дрогобиччині за останні два місяці кількість «мінімізаторів» зменшилась майже втричі

Автор: admin1 от 7-07-2016, 12:04

На Дрогобиччині за останні два місяці кількість «мінімізаторів» зменшилась майже втричіПро це на сьогоднішньому засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення інформував заступник начальника Дрогобицької ОДПІ Олег Демко. Так, лише за останній місяць динаміку до зменшення можна охарактеризувати такими цифрами: станом на 1 червня таких підприємств та організацій району було 47, а на 1 липня – 22, у процентному відношенні це становить 5,2% від усіх господарюючих суб’єктів району. Як зауважив головуючий на засіданні заступник голови Дрогобицької РДА Іван Мізерник, в значній мірі це стало результатом роботи групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яка щотижня проводила зустрічі з керівниками підприємств і організацій та роз'яснювальну роботу з ними щодо відповідальності за недотримання чинного законодавства у сфері оплати праці.