» Очищення влади » Інформація про результати проведення перевірки Овчаренка Валерія Валентиновича

Інформація про результати проведення перевірки Овчаренка Валерія Валентиновича

Автор: admin1 от 8-06-2015, 13:22

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Дрогобицької районної державною адміністрацією проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Овчаренка Валерія Валентиновича, який працює на посаді завідувача сектору взаємодії з правохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату Дрогобицької районної державної адміністрації.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Овчаренка В.В. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".