» Центр соціальних служб » Соціальники працівники привітали ювілярів

Соціальники працівники привітали ювілярів

Автор: admin1 от 31-08-2017, 11:54

Соціальники працівники привітали ювілярівОсь і добігають до завершення останні дні літа, які були багаті на ювілярів. Цими сонячними днями відсвяткували свої ювілеї одинокі громадяни, серед них 80 – річний ювілей святкували Метріш Софія Петрівна с.Снятинка, Борис Прасковія Василівна с.Гаї Нижні, Раньовська Юлія Андріївна с.Меденичі, Юрса Микола Васильович с. Ст.Кропивник, 85 – річний ювілей святкували Гураль Катерина Степанівна с. Вороблевичі, Москаль Анна Іванівна с.Гаї Нижні, Матвіїшин Володимир Васильович с. Гаї Нижні, Бекеш Михайло Васильович с. Уличне, 90 – річний ювілей святкували Гулін Марія Миколаївна та Харів Ганна Петрівна з с. Літиня.

Соціальні робітники Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з представниками органів місцевого самоврядування привітали одиноких і подарували їм кілька святкових хвилин.