» Центр соціальних служб » Громадські активісти надали допомогу дітям району, які повернулися із закладів інституційного догляду

Автор: admin2 от 8-05-2020, 14:20

Громадські активісти надали допомогу дітям району, які повернулися із закладів інституційного доглядуПриємно, коли у складний час зустрічаються люди, які готові допомогти та підтримати сім’ї, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює щиру подяку ГО «Турбота в дії» за надану гуманітарну допомогу: продукти харчування, засоби особистої гігієни, медикаменти та подарункові набори для дітей з Дрогобицького району, які під час карантину повернулися в сім’ї із закладів інституційного догляду.