» Центр соціальних служб » Круглий стіл «Співпраця заради посилення правових можливостей вразливих груп населення»

Круглий стіл «Співпраця заради посилення правових можливостей вразливих груп населення»

Автор: admin1 от 23-02-2016, 11:46
 (голосів: 0)

Круглий стіл «Співпраця заради посилення правових можливостей вразливих груп населення»Нещодавно Стрийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно із Дрогобицьким міжрайонним відділом кримінально-виконавчої інспекції, Дрогобицьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Дрогобицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Дрогобицьким ВП ГУНП у Львівській області організовано та спільно проведено круглий стіл на тему «Співпраця заради посилення правових можливостей вразливих груп населення».

Начальник Дрогобицького районного відділу  кримінально-виконавчої інспекції Мирослав Сисан наголосив про важливість поглиблення взаємодії між державними установами з метою забезпечення доступу громадян до безоплатної правової допомоги. А найважливіше, на його думку, це забезпечення спільними зусиллями правовою допомогою осіб, які є засуджені, чи були засуджені. Це дуже вразлива категорія громадян. І вона потребує особливої опіки зі сторони усіх служб.

Головний спеціаліст відділу надання БВПД та роботи з адвокатами Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Стефанчин розповіла про правові основи взаємодії Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги із соціальними установами та правоохоронними органами задля забезпечення доступу громадян до безоплатної правової допомоги.

  Інспектор Дрогобицького районного відділу  кримінально-виконавчої інспекції Василь Паник відзначив важливість правової просвіти, як вагомого механізму запобігання повторної злочинності та розповів про методи налагодження роботи у контексті результативного забезпечення контролю за поведінкою осіб звільнених від відбуття покарання з випробуванням.

Психолог Дрогобицького районного відділу  кримінально – виконавчої інспекції Сюзанна Дзерен поділилась досвідом у врегулюванні конфліктних ситуацій та дієвими підходами у роботі з особами звільненими від відбуття покарання.

 Старший інспектор Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області, старший лейтенант поліції Володимир Шутка  зазначив про можливі методи співпраці у сфері застосування превентивних засобів юридичного характеру.

Провідний спеціаліст Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Зоряна Дум’як розповіла про необхідність захисту прав та інтересів дітей. Акцентувала увагу присутніх на пошуку спільних шляхів для посилення правової освіти такої вразливої категорії осіб, як діти –сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та сім`ї, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Фахівець Дрогобицького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Бенько  запропонувала провести цикл заходів також і для учасників АТО та членів їх сімей.

Тюремний капелан при Дрогобицькій виправній  колонії № 40 отець Михаїл Коник  поділився досвідом роботи із ув’язненими та запропонував також посилити роботу із тими особами, які відбувають покарання у Дрогобицькій виправній колонії. Інші виступаючі акцентували увагу також і на необхідності об`єднання зусиль для здійснення правової освіти пересічних громадян Дрогобиччини.

Необхідно співпрацювати усім соціальним та правоохоронним структурам  для того, аби здійснювати правову освіту та надавати правову допомогу вразливими категоріям громадян. Висока правова культура та правова свідомість мешканців – запорука  розвитку правової держави та посилення правової спроможності  громад – так резюмувала вкінці цього заходу  Ірина Стефанчин.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua