Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

У день голосування на Львівщині працюватиме «гаряча» телефонна лінія

Автор: admin1 от 29-03-2019, 10:23

У день голосування на Львівщині працюватиме «гаряча» телефонна лініяУже в неділю, 31 березня, Україна обиратиме Главу держави на чергових президентських виборах. У зв’язку з цим в обласній державній адміністрації працюватимуть телефони «гарячої лінії»: (032) 2-999-285 і (032) 2-999-152.

Про це повідомила начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату обласної державної адміністрації Зоряна Павлів.

Зі слів посадовця, кожен виборець за цими номерами може повідомити про виявлені порушення під час ходу виборчої кампанії, з’ясувати адреси місць розташування окружних та дільничних виборчих комісій, адреси приміщень для голосування тощо.

Покрокова інструкція «Як змінити місце голосування, щоб проголосувати на виборах 31 березня»

Автор: admin1 от 31-01-2019, 14:18

Покрокова інструкція «Як змінити місце голосування, щоб проголосувати на виборах 31 березня»До 25 березня триває прийом заяв для тимчасової зміни місця голосування. Якщо ви є внутрішньо переміщеною особою, проживаєте на тимчасово окупованій території чи просто знаєте, що 31 березня перебуватиме не за місцем реєстрації, в такому разі необхідно визначити виборчу дільницю, на якій ви зможете проголосувати в день виборів Президента України.

Тимчасова зміна місця голосування громадянина України передбачає зміну виборчої дільниці (дільниці для голосування), до якої виборець відноситься за його виборчою адресою, на іншу виборчу дільницю – за місцем знаходження в день загальнодержавних виборів.

Шановні виборці Дрогобицького району

Автор: admin1 от 28-01-2019, 15:00

Шановні виборці Дрогобицького району31 грудня 2018 року стартував виборчий процес чергових виборів Президента України, які відбудуться 31 березня цього року. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо усіх мешканців району, які мають право голосу, перевірити своє включення до Державного реєстру виборців та уточнити персональні дані. Особливо це актуально для виборців: яким після останніх виборів виповнилося 18 років і які голосуватимуть вперше; які змінили прізвище, ім’я, по батькові, дату народження чи реєстрацію місця проживання; які під час останніх виборів були відсутні у списках виборців чи виявили неточності у своїх персональних  даних; які проходили строкову службу...

Виборці можуть скористатися Електронним кабінетом виборця

Автор: admin2 от 22-03-2018, 09:35

Виборці можуть скористатися Електронним кабінетом виборцяВідділ ведення Державного реєстру виборців Дрогобицької райдержадміністрації запрошує всіх мешканців Дрогобицького району, яким виповнилося 18 років, та тих, хто змінив місце реєстрації з квітня 2016 року, відвідати наш відділ, який знаходиться за адресою: м.Дрогобич, вул. 22 Січня,37 каб.116. Ми працюємо з 9.00 до 18.00, тел. 41-00-57.
Також ви можете скористатися Електронним кабінетом виборця за посиланням  https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN  на сайті Центральної виборчої комісії.

Чи є ви у списку виборців? 19 жовтня – останній день для перевірки

Автор: admin1 от 19-10-2015, 12:46

Чи є ви у списку виборців? 19 жовтня – останній день для перевіркиВідповідно до Закону України "Про місцеві вибори" кожен виборець може звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку виборців. Також це стосується й отримання інформації про включення або виключення зі списку себе особисто або інших осіб, а також щодо наявності або відсутності відмітки про нездатність виборця самостійно пересуватися. "Якщо вас немає у виборчому списку або дані є неточними чи неповними, необхідно подати таку заяву не пізніше, як за 5 днів до дня голосування, тобто до 19 жовтня включно. Виборча комісія повинна розглянути її впродовж одного дня.

На Львівщині розпочалась підготовка до проведення місцевих виборів

Автор: admin2 от 30-07-2015, 17:35

На Львівщині розпочалась підготовка до проведення місцевих виборівУ Львівській області розпочато підготовку до проведення виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року. Про це повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федір Алєйніков.

"З метою забезпечення дотримання конституційних виборчих прав громадян, здійснення необхідних та своєчасних дій, належної та злагодженої роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування підписано розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки від 28 липня 2015 року № 371/0/5-15,...

Звернення виборця до реєстру виборців можливе через Інтернет

Автор: admin2 от 3-03-2015, 10:24

Звернення виборця до реєстру виборців можливе через ІнтернетДержавний реєстр виборців працює не тільки під час виборів, а постійно. Щоденно оновлюються його відомості, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення.

Минає 6 років з моменту первинного формування електронної бази даних Державного реєстру виборців, створеної за новітніми передовими технологіями.

Однією з основних засад ведення реєстру є його постійність. На основі поданих в установленому порядку документів працівники відділу ведення Державного реєстру вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові записи про виборців, знищують кратні записи...

В області узагальнили інформацію про населені пункти і місцеві ради

Автор: admin1 от 17-02-2015, 14:00

В області узагальнили інформацію про населені пункти і місцеві радиУ рамках впровадження на Львівщині проекту «Партнерство для прозорості влади» відділ адміністрування Державного реєстру виборців облдержадміністрації систематизував та узагальнив інформацію про населені пункти і місцеві ради Львівщини. Як розповів начальник відділу Федір Алєйніков, на першому етапі узагальнено інформацію щодо соціально-економічної та суспільно-політичної ситуації в населених пунктах регіону.
Зазначимо, що на Львівщині є 1927 населених пунктів, серед яких 9 міст обласного значення, 35 міст районного значення, 34 селища та 1850 сільських поселень.

В Дрогобицькому районі проголосувало майже 72% виборців

Автор: admin1 от 26-10-2014, 20:01

В Дрогобицькому районі проголосувало майже 72% виборцівВ Дрогобицькому районі станом на 20 годину проголосувало 71,9% виборців.

Робота на дільничих виборчих комісіях пройшла спокійно, в нормальному режимі.

Порушень не виявлено.

Сьогодні закінчується виготовлення попередніх списків виборців та іменних запрошень

Автор: admin1 от 13-10-2014, 12:22

Сьогодні закінчується виготовлення попередніх списків виборців та іменних запрошеньВідділи ведення Державного реєстру виборців, які працюють у районних державних адміністраціях, виконкомах міст обласного значення та районних адміністраціях Львівської міської ради, склали попередні списків виборців для звичайних виборчих дільниць для підготовки та проведення голосування з позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року. 
Як повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федір Алєйніков, сьогодні,13 жовтня, закінчується виготовлення попередніх списків виборців та іменних запрошень на позачергові парламентські вибори.

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua